| Stan24 a întrebat:

Am gasit un IPhone nu stiu ce model este însa vreau sa-il returnez proprietarul inițial, dar nu stiu nimic despre el decat ID-ul care este așa:
r*****@a*****.it Este blocat în ICloud.

În Italia l-am găsit!

7 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Vezi, eventual, contactele telefonului si suna pe cineva.
Il mai poti duce la politie.

| xerxes1 a răspuns:

Trimite un e-mail la id-ul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il dai la politie si cine va declara pierdut pur si simplu baga parola iCloud-ului si il ia inapoi.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Degeaba l-ai găsit dacă este blocat in iCloud. Nu vei mai putea sa îl deblochezi niciodată.

| barosanu69 a răspuns:

Pastreaza-l fraiere. suntem romani, ce dreac

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru barosanu69):

Unii dintre noi mai avem si bun simt, "preotule". Ha! Mai degraba preotu' ***.

| Stan24 explică (pentru barosanu69):

????