| strategicul007 a întrebat:

Am instalat pe tableta gta 3 dupa care l-am dezinstalat si a ramas in memoria tabletei 1.2gb care nu i pot sterge, cand conectez tableta la pc nu imi apare nici un document de 1.2 gb dar acel document ocupa tot spatiul si nu mai am aproape deloc va rog ajutati-ma trebuie sa umblu prin setari undeva?

Răspuns Câştigător
| catagame a răspuns:

Da mai asa am patit si eu este un bun nu are nimicwinking imi dai fundita daca am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| catagame a răspuns:

Este un simpul bug asa se mai intampla tableta iti calculeaza gresit memoria libera vei vedea ca mai incilo iti va aparea memoria corecta la loc

| strategicul007 explică:

In cat timp o sa imi arate memoria libera corecta?