| Anonimboy111 a întrebat:

Am iphone 11 si sanatatea bateriei e 82% si imi tine 2 zile chiar 3, este bine? Adica imi tine la fel cum imi tinea cand l-am cumparat acum 2 ani cand avea 100% nu vad nicio schimbare si nu prea cred ca are legatura cat scrie la sanatatea bateriei, daca da, va rog sa-mi spuneti ca sa stiu.

4 răspunsuri:
| badriel a răspuns:

Depinde si de cat il folosesti. In general e ok daca iti tine 2 zile, mai ales dupa 2 ani de folosire cel mai probabil in fiecare zi

| Anonimboy111 explică (pentru badriel):

Da depinde cat stau pe el pentru ca, cateodata imi tine o zi alta data doua zile

| Anonimboy111 explică (pentru badriel):

Si este bine procentul 82% la sanatatea bateriei? stiu ca o pot inlocui dar n am
cum si parintii nu cred ca mi o inlocuieste laughing

| badriel a răspuns (pentru Anonimboy111):

Ok