| anonim_4396 a întrebat:

Am iPhone 11 și sunt pe Orange, dacă îmi pun telefonul pe mod avion sau nu am semnal dacă sunt sunată ori primesc mesaj nu îmi apare atunci când telefonul are semnal, ce pot face? Ca sa văd dacă primesc mesaje sau apeluri și de la cine

Răspuns Apreciat de Editori
| Marcris9008 a răspuns:

Ca sa vezi cine te-am sunat ar trebui sa activezi casuta vocala, in ceea ce priveste sms-urile acestea ar trebui sa primesti cand ai semnal, chiar daca ele au fost trimise atuncea cand tu nu aveai semnal

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Activeaza mesageria vocala de la Orange.

| Catrice a răspuns:

Pai da poate nu te-o cautat nimeni în timpul ăla și de aia 0 notificărihee hee

| Vântulalb a răspuns:

Activeaza mesageria vocala. Atunci vei avea si notificari.