| C1udatul a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Telefonul meu Allview P4 Pro are o problema cu ecranul, la fel ca si ultimul meu telefon Allview X3 Soul Mini. Cand apas in partea de sus-dreapta a ecranului imi arata ca am apasat mai in dreapta, cam pe langa marginea telefonului, chiar daca nu am apasat acolo, iar a doua problema ar fi ca nu pot sa folosesc 2 degete pe el... Imi arata o apasare in mijlocul celor 2 degete in loc de 2 degete in 2 locuri diferite...
Oh, da si azi dimineata m-am trezit cu el apasand peste tot la intamplare si facand sunete de taste...
Sunt nou pe TPU si nu stiu cum se da funda dar daca pot o voi face.

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Pai si nu te ai astamparat cu primul Allview, ti l ai luat si pe al doilea. Allview, utok, eboda, bolubo, qukitel sunt telefoane de unica folosinta. Mai degraba i ti iei unul la mana a doua mai vechiut dar de la o marca cunoscuta ca o sa ti mearga fara probleme, decat sa arunci banii de pomana pe asemenea epave cum este si Allview.

1 răspuns:
| KocsisAniko a răspuns:

Salut, CU Allview tot timpul o sa ai probleme... Daca mai este in garantie, poti sa mergi cat de repede cu el... eventual sa ti-l schimb cu alt timp de telefon