| допинг a întrebat:

Buna ziua TPU, as vrea va rog frumos foarte mult ajutorul vostru, va rog frumos sa ma ajutati, deci am un iPhone 6S si am abonament la digi, si am sunat la ei sa imi activeze 4G, si am vazut pe internet ca poti si direct de la tine din telefon ca trebuie sa suni la *100# bla bla bla, am sunat au zis ca mi l-au activat, am primit mesaj etc etc, dar nu gasesc sa pun pe 4G am doar 2G, 3G, LTE. si 4G nu imi apare, ce ar trebui sa fac in privinta asta sa imi apara 4G?

4 răspunsuri:
| ioanoanea15 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu prinzi 4g in zona in care estei? Si plus de asta ai zis ca iti apare lte. In caz ca nu stiai lte=4g.