| WhiteLife a întrebat:

Am nevoie de o pereche de căşti in-ear cu izolare fonică pentru un smartphone. Ce îmi recomandaţi?

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/casti/sennheiser/cx-200-street-ii-black/
http://www.pcgarage.ro/casti/creative/ep-630-black/

Sennheiser le-am detinut acum ceva timp, izoleaza destul de bine in special zgomotele care intra, iar sunetul e ok pentru pretul lor. Creative-urile doar le-am ascultat la cineva si se aud decent, bass-ul e mai accentuat decat pe CX-200. Despre izolare pe Creative nu pot sa-ti spun nimic.

11 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Niste casti de la S3, S4, Note 2, Note 3.Au izolare foarte buna si se aud foarte bine cu bass puternic

| WhiteLife explică (pentru hp8510p):

Muţumesc, le-am incercat pe cele de la Note 3 şi nu mi se pare că izolează aşa bine.

| TheTimeKiller a răspuns:

Casti Sony, gasesti pe la Domo, Altex, costa 30-50 lei si se aud OK.

| WhiteLife explică (pentru TheTimeKiller):

Mulţtumesc mult, mă gandeam să incerc Sony pentru că şi telefonul este de la aceeaşi firmă.

| TheTimeKiller a răspuns (pentru WhiteLife):

Sony fac casti de calitate, nu degeaba sunt laudati pentru experienta muzicala de pe terminale (walkman). Nu sunt nici scumpe, am avut o pereche neagra...le-am uitat undeva si dupa am incercat castile de la HTC One, sunt bune dar cam scumpe 90 lei pe net si nu au nici controller pe fir.

| WhiteLife explică (pentru TheTimeKiller):

Şi eu am avut tot caşti Sony, dar le-am pierdut şi acum imi trebuie altele. Mulţumesc pentru răspuns.

| Utilizator1234 a răspuns (pentru WhiteLife):

Poate ne spui si ce buget ai, ca sa nu recomand "din greseala" AKG-uri de 4.000 de lei.

| WhiteLife explică (pentru Utilizator1234):

Undeva până în 100 lei. happy

| WhiteLife explică (pentru Utilizator1234):

Mulţumesc frumos!

| Utilizator1234 a răspuns (pentru WhiteLife):

Http://www.pcgarage.ro/casti/sennheiser/cx-200-street-ii-black/
http://www.pcgarage.ro/casti/creative/ep-630-black/

Sennheiser le-am detinut acum ceva timp, izoleaza destul de bine in special zgomotele care intra, iar sunetul e ok pentru pretul lor. Creative-urile doar le-am ascultat la cineva si se aud decent, bass-ul e mai accentuat decat pe CX-200. Despre izolare pe Creative nu pot sa-ti spun nimic.

| Angi3401 a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda casti in-ear pentru ca nu sunt recomndate de medic.

| WhiteLife explică (pentru Angi3401):

Mulţumesc frumos pentru răspuns, însă le prefer pe acestea. happy