| AnaMaria00005 a întrebat:

Am nevoie disperata de ajutor! Am un Nokia lumia 720 si astazi la o activitate mi s-a cerrut sa il opresc apoi am folosit bloothut(stiu ca e scris gesit dar nu prea imi pasa) Wi-Fi ma rog, le-am dezactivat apoi am pornit bloothutul iar, l-am blocat ca de obicei si acum nu imi mai raspunde la comanda de deblocare. Ce sa fac? Am pus pe cineva sa ma sune, si merge adica suna la o adica dar mie nu-mi apare nimic...e ca si cum ar fi stins si nu se mai aprinde. Am bagat si cablul USB si se conecteaza la calculator, dar nu-mi pot explica de ce? Mentionez ca aseara l-am tinut toata noaptea la incarcat...cam mult tinand cont ca el se incarca in aprox 2 ore(maxim 2 ore cam asa) Va rog ajutati-ma sunt disperata!

Răspuns Câştigător
| Mirela_Miguela_1994 a răspuns:

Toate telefoanele Nokia lumia 720 au probleme cu display-ul, ca din ce imi spui tu doar display-ul nu merg...deci toate sunt la fel nu ai decat sa mergi cu el la garantie sau la reparatii gsm,, sper ca te-am ajutat. funda?