| ProblematicUser a întrebat:

Am o intrebare foarte dificila, multi romani se intreaba exact acelasi lucur:Samsung Galaxy S4 sau Apple Iphone 5? Din punctul vostru de vedere care il recomandati?(Nu vreau raspunsuri s4 e mai ieftin sau iphone e mai scump)DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sMecki1000 a răspuns:

Eu as alege Samsung S4. De ce?

1. Iphone 5S daca il scapi din greseala undeva, se sparge.

2. Samsung S4 nu se sparge asa de usor, cel mult se zgarie.

3. Samsung S4 are mai multe chestii decat iPhone5

4. S4 are un touch-screen impecabil!

5. Sper ca te-am ajutat (funda)

4 răspunsuri:
| Kamakura a răspuns:

Eu am s4 si sunt mulțumit (Foarte mulți spun că e prea mare, dar peste 3-4 săptămâni te obișnuiești și o să ți se pară normal, iar celelalte mici, dat toată lumea o să îți spună că e prea mare big grin )

| emilyemy27 a răspuns:

Apple iphone 5s?

| Ciprian_Matricala_1998 a răspuns:

Eu mi-as lua s4 pentru ca imi place androidu si are appuri mai misto.

| matei124 a răspuns:

La ce vrei sa foloseti telefonul aici e intrebarea s4 e mai de jocuri asa, iphone de obicei e de servici gen busines.