| Kardolei a întrebat:

Din punctul vostru de vedere, iphone 6s plus este prea mare?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mihhhhhhhh a răspuns:

Din punctul meu de vedere este un telefon perfect. Nu mi se pare mare pentru ca mie îmi plac telefoanele puțin mai mari. Acum fiecare cu gustul lui. Dacă tie îți place merita sa îl achiziționezi, niciodată nu trebuie sa depinzi de părerea celorlalți.

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Ce telefon ai in prezent? Cum ti se pare? Cum se compara cu iphone 6s plus ca dimensiuni? Tie ti-e comod sa folosesti un 6s
plus? Sunt persoane care au maini mai mici si persoane care au maini mai mari, mie spre exemplu un telefon de dimensiunile lui 6s plus imi este ideal.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Nu, iPhone 6S este suficient ca marime, are 4. 7inch. Eu folosesc un telefon de 5inch, si uneori mi se pare mic. Depinde de preferintele tale.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei095gmr a răspuns:

E perfect!

| Shinderiu a răspuns:

E perfect, nici prea mare, nici prea mic.