| Damian95 a întrebat:

Am o mare problema la sistemul android os de pe telefon. Am un galant note 3 de 2 săptămâni și acum am decis sa îi dau o revenire la date din fabrica. După ce am instalat lejer câteva aplicații de pe store au început problemele. Telefonul se blochează la îndată lui Google hangout. Și nu pot instala nimic din market îmi scrie la infinit ca se instalează și nu se întâmplă nimic ce sa fac?

1 răspuns:
| Heliodor a răspuns:

Mai dai o revenire la setarile din fabrica, apoi ia programele pe rand