| Lov3spiritK a întrebat:

Am o problema, cam de curand, cu telefonul mobil. Se tot restarteaza... daca pot spune asa. Adica eu nici macar nu-l ating si dintr-o data vad ecranu negru cu sigla Orange si aud sunetu ala de pornire. A facut asa toata ziua. Daca ajuta cu ceva e un Stockholm si il am cam de 2 ani. Ce ar trebui sa fac? Mersi mult anticipat!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa iti salvezi datele importante din telefon dupa care sa efectuezi o revenire la setarile din fabrica. Daca situatia persista iti recomand sa mergi intr-un Orange Shop insotit de factura si garantie pentru a se trimite in service.

O zi buna,
Orange Helper.

1 răspuns:
| AmPiticiPeCreier a răspuns:

Aveam si eu un telefon mai vechi si facea exact acelasi lucru. La ceva timp dupa s-a stricat bateria.