| Robert265 a întrebat:

Am o problema cu telefonul Huawei jos in partea unde se baga la încărcat au sărit dinți și când bag la încărcat nu se incarca... ce se poate face? Am vreo șansă să îl duc la reparat sau trebuie să îmi cumpăr alt telefon!?(:

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi-ți tu de iphone al tău pe care scrie designed in California, MADE IN CHINA, sau de Samsungu tău made in Vietnam

| Robert265 explică (pentru anonim_4396):

Are dreptate! Nu țin mult telefoanele astea decât să dau bani degeaba la reparat și să complice lucrurile mai bine iau altul noi români nu ne putem compara cu inteligența lor a asiaticilor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert265):

Trebuie doar avut grijă de ele. Am în casă un p10 lite într-o stare foarte bună. Și o fost folosit, nu glumă. Eu am acum un p30 lite de care din nou, sunt foarte mulțumit. O vecină bătrână a avut în casă tot ceva Huawei, nu știu exact ce model dar cred că mai ieftin, nu P, și l-a folosit ani de zile până a primit un iphone de la nepoată. Nu sunt fan Huawei, am avut Samsung ani de zile și ideea-i că chiar dacă-i „chinezărie" poate să fie de calitate sau să nu fie, la fel ca orice alt model de la orice altă marcă.

| Robert265 explică (pentru anonim_4396):

Nu-i nici o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bre, doar marca îi sud coreană, fabricile sunt în Vietnam

| Robert265 explică:

Ms