| Nuță_Rafael_2000 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, care ruleaza versiunea 7.0 Android, de exemplu, incarc telefonul pana la 60℅ si ramane blocat la 60%. Dupa 2 ore, telefonul se inchide brusc cu 60% baterie, se poate rezolva?

7 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc, ai Samsung?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Nuță_Rafael_2000):

Wow pai in 80% din cazuri cei ce intampina problema sunt cei cu device-uri PUTIN mai vechi de la Samsung laughing Oricum problema este la baterie, daca o schimbi o sa fie ca si noi din punctul asta de vedere

| Nuță_Rafael_2000 explică (pentru Bogdan70001):

Eu am un Allview X4 soul si nu ii pot scoate bateria

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Nuță_Rafael_2000):

Ba da se poate....mai greu, dar la orice tel (aproape) se poate.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

E posibil sa fie afisajul gresit. Adica sa ai mai putina sau mai multa baterie decat arata acolo.