| Yejiawen a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu. Este Samsung galaxy s III.As vrea sa stiu daca are magazine play pentruu ca nu imi apare. Nu are nici youtube si nici google search.

1 răspuns:
| Biuta95 a răspuns:

S-ar putea sa aiba o mica eroare...se mai intampla. Nu prea pot sa te ajut, dar, parerea mea e ca poate merita sa revii la setarile din fabrica ..ASTA DUPA CE ITI SALVEZI TOTUL PE UN CARD DE MEMORIE, SAU DACA NU POTI ASA... INCEARCA SA TRIMITI TOT IN ALT TELEFON PRIN BLUETHOOT SI DUPA SA TI-le dea in inapoi tot asa.
Revin: in legatura cu magazine play, youtube etc, incearca sa revii la setarile din frabrica, sau daca nu mergi cu el la magazinul firmei la care esti abonat..adica la Orange sau cosmote sau Vodafone. Mult succes, si sa stapanesti sanatos telefonul happy