| soby47 a întrebat:

De cateva zile am o problema cu youtub-ul, folosesc Mozilla si cand ma uit la un vid pe youtube, merge ce merge dupa care se blocheaza youtube-ul pentru o milisecunda ( sunetul merge ) dupa care vid-ul e grabit pentru a prinde sunetul.Cand se porneste o face din 5 in 5 secunde pe tot parcursul "vizionarii o orice de pe youtube".

Ce sa ii fac am sters/reinstalat/suprapus/frecat flahplayer-ul si skockwave-ul de cel putin 2 ori?!

P.s Mai folosesc Adblock, iar cand il opresc, parca parca se rareste oleaca problema.

1 răspuns:
| crisiss a răspuns:

Sfatul me e sa schimbi browser-ul, foloseste google chrome e mult mai rapid si are mai multe functii inteligente ai sa vezi si daca problema persista s-ar putea sa-ti fi incetinit computerul de malware sau prea multe progtame instalate deci dai o scanare si dezisnstaleaza programele neefolositoare pentru o procesare mai rapida bft