| dragonu35hp a întrebat:

Salut TPU,am si eu un telefon E-Boda Easy si nu stiu de ce imi apar castile conectate chiar daca nu le am si nu pot sa ascult muzica, nu pot vorbi la telefon si tot ce e legat de sunet.
Nu stiti cumva cum pot sa rezolv problema? Adica in casti se aude.
Am inteles ca ii trebuie ceva hard reset sau...
Cine stie are funda! big grin

3 răspunsuri:
| xereth a răspuns:

Pune castile si scoatele de mai multe ori din 3 in 3 secunde pana cand nu le mai vezi acolo(cand nu ai castile).Eu asa am facut..se mai provoaca erori...Vezi daca functioneaza.

| dragonu35hp explică (pentru xereth):

O sa incerc.

| dragonu35hp explică (pentru xereth):

Nu merge, cred ca i-am facut asa 4 minute in continuu. rolling on the floor