| Jimilicious a întrebat:

Am o problema foarte ciudata cu un iphone 6. Cand pun castile sunetul se aude normal doar daca e dat volumul la maxim sau aproape de maxim gen 80%, iar daca il dau mai incet se aude ok 3 secunde apoi se aude distorsionat. Totusi sunt zile cand merge totul ok. Nu e de la casti si nici nu e vreo setare aiurea sau cv. Help?

3 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Curata si tu portul jack, desi cred ca e o problema software.

| Jimilicious explică (pentru iDarkness):

Am curatat jackul si tot degeaba sad

| iDarkness a răspuns (pentru Jimilicious):

Atunci cel mai probabil e vorba de o problema software. Recomand analiza de catre un GSM.