| DeniiMT a întrebat:

Am o problema. Incerc de ceva timp sa-mi instalez "instagram"-ul si nu imi merge. Imi zice ceva de genu': " Aplicatia nu poate fi instalata. Cod eroare -504." Toate imi merg in afara de asta. Desigur ca am facut toate remedierile posibile, am golit memoria cache la Magazin Play si mi-am resetat pana si telefonul, dar in zadar. Deci, ce e de facut?
Dau funda, numai sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| DeniiMT explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc, apreciez că ai încercat să mă ajuți, numai că nici cu soluțiile din link-ul de mai sus, nu am reușit. Am rezolvat până la urmă, pentru că mi-a venit minunata idee de a downloada o aplicație asemănătoare lui "Magazin Play sau App Store" și așa am reușit să instalez și instagram-ul și tot ce am vrut eu. Mulțumesc oricum, o zi faină să ai!

| andreeacozac a răspuns:

Am si eu aceași problema și aș vrea să știu ce aplicație ți-ai instalat