| Spliffwizard a întrebat:

Am o problema mare si va rog sa ma ajutati. Mi-am luat saptamana trecuta, sambata un S2 plus... A mers bine bla bla. Vineri seara n-am facut nimic special doar l-am blocat si m-am culcat. Mentionez ca avea bateria 97%. Cum doamne iarta-ma se face ca sambata dimineata l-am gasit cu bateria 63% straight face Pana atunci nu se descarca noaptea decat 2-3%... Sambata seara l-am facut tot la fel, l-am blocat si m-am culcat. L-am lasat cu 73% baterie. Azi dimineata l-am gasit cu 43% straight face Mama ce nervi am avut laughing. Va roog ajutati-ma. E din cauza bateriei? Din cauza telefonului? Cand ma joc sau vorbesc la el sau prin mesaje e ok, adica nu se descarca foarte repede straight face

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cred că e de vină bateria. Mai bine mergi cu telefonul la un magazin specializat Orange, Vodafone sau Cosmote, bănuiesc că ai garanţie la el dacă l-ai achiziţionat săptămâna trecută.

Pa-pa.