| Bianca38 a întrebat:

Am o problema mi-am luat un telefon nou (mai exact un iphone 7) și când încerc sa mă conectez la rețeaua de wifi nu merge,îmi scrie ca parola introdusa este incorecta și nu înțeleg ce are pentru ca parola aceea este,este foarte simpla,am incercat-o și cu litere mari și mici și în toate felurile, nu merge.Mă poate ajuta cineva sa îmi spună cauza sau dacă și vouă vi s-a intamplat

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Odata ce te lasa sau te intreaba de parola telefonul este ok, tu nu mai stii parola la wifi-ul tau, deci trebuie parola de la internetu tau de acasa sau ma rog acelui wifi ce spui, nu parola de pe telefon sau mai stiu eu care.
Atunci cand wirelessu este defect nici nu-ti vede reteaua de wifi.
In sf de ce ai luat 7 si nai luat 8? tot banii aia ii dai zic eu.

| qffwqfw a răspuns:

Vezi daca ai caps lock activat laughing nu merge daca e activat. Sau aduce-ti aminte daca ai schimbat parola daca nu merge. E imposibil sa nu mearga.

| tyger2010 a răspuns:

Incearca pe alt router la un vecin sau prieten daca ai si daca nu merge tot asa du-te cu telefonul inapoi de unde la-i cumparat poate e stricat wirelessul la telefon!

| Bianca38 explică (pentru tyger2010):

Am incercat pe un router care e fără parola și acolo merge