| porcarumadalina a întrebat:

Am o problema.
Pe ecranul de blocare cînd îmi vin mesaj pe messenger sau Whatsapp nu-mi arata conținutul, scrie ca continut ascuns.
Cum pot sa fac ca sa imi arate mesajul intreg si de la cine e?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei. Trebuie sa cauti in Setarile telefonului. Nu stiu sa iti zic exact pasii deoarece nu stiu ce marca de telefon ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca ai undeva scris Centru de notificare, acolo trebuie sa dai

| porcarumadalina explică:

De ce ai reacționat asa?
Am pus intrebarea pentru ca da nu stiu, dar daca tu nu ai intentia sa ma ajuti, nici nu mai răspunde la intrebare ok?

Răspuns utilizator avertizat