| AleXei000 a întrebat:

Am o tableta evolio EvotabHD si am pus o parola si am uitat-o acum imi cere sa ma conectez la contul google pe pc ma pot conecta dar pe tableta nu!
Cum fac sa pot refolosi din nou tableta

2 răspunsuri:
| AddyTakaBlack a răspuns:

Te duci la din un specialist si ti-o pot reformata...

| Mkd_Andy_1998 a răspuns:

Pai mergi la un service...si acolo o sa iti ceara "contractul" de cumparare atabeltei si o sa ti-o trimita la Bucuresti si in maxim o sapt vine inapoi gata reformatata. Faza naspa este ca pierzi tot ce ai avut in ea, dar macar o poti refolosi. Sper ca te-am ajutat