| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca atunci cand dau cerere cuiva si ma uit pe profilul lui sa vad daca mi-a acceptat -o observ ca mai pot sa ii dau doar mesaje?
Cum face sa nu mai pot sa ii dau cerere?
Dau funda! crying

Răspuns Câştigător
| marians98k a răspuns:

Salut,se poate intampla asta din 2 motive:
1-Cand persoana respectica a primit cerere de la tine, a selectat ca nu te cunoaste, blocandute astfel sa ii mai poti da cerere, si doar mesaj
2-ai nevoie de un prieten comun cu ea sa ii poti da cerere, de recomandat dai cerere unui prieten din lisa ei, asta daca ii poti vedea prieteni!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar eu daca vreau sa nu mai imi dea o anumita persoana cerere cum fac sa selectez ca nu il cunosc, blocandu-l astfel sa nu mai poata sa imi dea cerere!?