| andreeaalexandra599 a întrebat:

Am observat ca pe piata a aparut o marca noua de telefoane Karbonn. Am nevoie de mai multe pareri cu privire la aceste telefoane. Vazand ca preturile sunt accesibile, vreau sa stiu daca merita achizitionarea acestora?

8 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Mai bine strangi bani de un iPhone.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Salut! Decat sa dai bani pe marci necunoscute mai bine iti cumperi un Samsung, HTC, Sony...

| valentinmihai a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

Decat sa dai bani pe branduri renimite si sa platesti si reclama lor de la televizor mai bine iti cumperi un telefon de la Karbonn. Aici raportul pret / tehnica este mult mai aproape de realitate.

| No10 a răspuns:

Nu prea se merita are un coleg de al meu unul si dupa doua luni cand apasa pe ecran apar puncte negre se se vede rau bateria nu tine nici o zi, si nu sunt rezistente de preferat ar fi marcile : : Samsung, Iphone, sau Nokia Lumiawinking

| RaucaIoan a răspuns:

Sunt deja de un an pe piata si fac fata cu brio concurentei de pe acest segment low/mid. Daca ar fi sa aleg intre evolio, utok, eboda, Allview si karbonn as alege intotdeauna karbonn.
Arata bine si stie multe pentru banii astia.

| MarinAdascalitei a răspuns:

Eu sunt fan Karbonn si iti zic ca merita fiecare banut investit intr-un telefon de la ei. Acum depinde si ce vrei de la un telefon. Vrei avioane platesti pentru avioane. Dar Karbonn sunt telefoane ieftine si au specificatii tehnice foarte bune. Eu am Karbonn de aproape un an de zile si nu m-a dezamagit niciodata.

| daviddosu a răspuns:

Auzi cica sa mai strangi bani. Come on! Pentru ce naiba sa dai o gramada de bani pe un telefon la care mai bine de jumatate de pret este brandul si reclama din spatele brandului. Eu recomand Karbonn pentru ca am deja telefon de la ei si nu imi face nici un fel de probleme.

| andreeaalexandra599 explică:

Inteleg ce ziceti,dar eu m-am cam saturat sa tot platesc brand-ul pentru ca la o adica, orice telefon se poate sparge, strica etc. Sunt chiar curioasa si vreau sa dau o sansa acestei noi marci de telefonie. La fel cu Allwiev este produs de romanasii nostri, nu as fii atat de sigura ca sunt telefoane foarte stralucite, dar totusi, lumea le achizitioneaza!