| Amalia1Alexandra a întrebat:

Am nevoie daca se poate,pareri despre telefoanele Karbonn, eu as vrea sa acord o sansa acestei marci noi de telefoane de pe piata din Romania si as vrea sa achizitionez un produs de la Karbonn! Care model de mai bun dupa parerea voastra?

4 răspunsuri:
| valentinmihai a răspuns:

Cauta pe google Karbonn S8 si ai sa gasesti in magazinele online de la noi un super telefon unde raportul pret/tehnica este excelent. Eu il folosesc de ceva timp si nu am avut niciodata probleme cu el.

| MarinAdascalitei a răspuns:

Eu folosesc Karbonn de ceva timp si nu am avut niciodata probleme cu el. Am schimbat un Allview si diferenta este mare chiar cu aceleasi specificatii tehnice. Trebuie sa incerci singur ca sa te convingi. Eu il recomand.

| daviddosu a răspuns:

Daca inca nu ti-ai luat un telefon Karbonn eu zic sa mergi pe mana lor. Nu o sa-ti para rau. Eu am telefon de la ei si nu am avut niciodata probleme cu telefonul. Vezi sa aiba macar 1 giga de ram si esti ok si cu jocurile pe telefon.

| LegitBoy23 a răspuns:

Acesta este link-ul:https://www.google.ro/......https?/url Sper ca te-am ajutat