| Corinaa2013 a întrebat:

Am primit de la "Mos Craciun" un telefon LG cu touch-screen.Are internet pe el, am intrat putin pe facebook aseara si in dimineata asta nu merge netu` sad Ce are? L-am folosit cel mult o ora si nu am stat doar pe net puppy dog eyes

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

De ce nu merge, nu-ţi dă nici o notificare?

Ce îţi spune când încerci să te conectezi la net?

Mai ai credit pe telefon, sau ai abonament cu net inclus?

Nu poţi să te conectezi la nici un site?

| TestPetrut a răspuns:

Poate nu ai wifi la el si ai consumat bani?

| PAmy99 a răspuns:

Incearca sa ilinchizi si apoi sa ildeschizi... apoi incearca din nou, sau retelele deinternet sunt pline in ziua de craciun si conexiunea ajunge mai reu si la tine, asteapta catea ore, poate v-amerge!
funda?happy

| SilentStorm a răspuns:

Ce model de LG?