| ReignForest a întrebat:

Am primit un mesaj de la Vox cum că am un mesaj vocal.Acolo scrie că trebuie să sun la 333 sau 334.Am sunat la 333 și era un robot.Cum se verifică mesajele vocale?

2 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Urmeaza instructiunile robotului. El iti spune cum se ajunge sa asculti mesajele, cum sa le salvezi sau sa le stergi, dupa nevoi si dupa plac.

| InYourPants a răspuns:

Am patit acelasi lucru azi ca sa ajungi la mesaj trebuie sa configurezi prima data casuta vocala deci mai suna o data si urmeaza instructiunile. Eu am apasat aiurea pe diez nu am inregistrat niciun msg de intampinare