| Anonim34231 a întrebat:

Am Samsung S9+ cu procesor Exynos, si am un incarcator vechi de la HTC M9 vechi, care e qualcomm 3.0 quick charge, Pot sa il folosesc si pentru s9+?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă-l încarcă până la 100% întru-un timp comparabil cu cel original, e ok

| alexboss2020 a răspuns:

Din moment ce ai primit incarcatorul original cu fast charging din partea celor de la Samsung iti recomand sa il folosesti doar pe el!

| Anonim34231 explică:

Nu intelegeti. Este vorba de 2 procesoare diferite. Daca incarc Exynosu cu Qualcomm, se strica?

| elena97890 a răspuns:

Daca are usb- C normal ca poti sa.l folosesti, poti sa folosesti orice incarcator cu usb- C

| Anonim34231 explică (pentru elena97890):

Vorbeam aici de incarcator nu de cablu USB.