| GabriielCatalin a întrebat:

Am si eu nevoie de un raspuns urgent ma puteti ajuta? Am un j7 a fost in service i-am schimbat display-ul acum 2 saptamani. L-am scos si ieri seara din neatentie l-am scapat din si s-a desprins display-ul de placa de baza cred, ecranul nu se aprinde deloc in rest cand fac ss se aude. El e deschis, mentionez ca display-ul nu are nici o crapatura, nici o fisura la fel si sticla doar este desprins. Ajutati-ma, cat imi poate lua daca ma duc sa il lipesc inapoi? Sau ii pot face eu ceva de acasa? Funda repede!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Du-l inapoi in service, dar intreaba inainte si cat ar costa reparatia.
Dupa ce va fi verificat, vei sti daca e doar o problema de legaturi, contacte, sau sunt necesare piese de schimb.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parerea mea este ca lucrurile fragile nu sunt pentru tine.

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu-ti mai lua telefoane fragile ca nu sti sa le folosesti