| Cazacu_Andreea_2000 a întrebat:

Am și eu o întrebare pentru cei care au telefoane Huawei!
La ecranul de deblocare se schimba mereu imaginea, dar eu am setat o fotografie din galerie dar acum vreau sa setez înapoi.
Îmi poate explica cineva cum sa fac asta?

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Pentru ecranul de blocare: setari- blocare ecran& parole- Deblocare revista - abonamente (vezi sa fie toate acele categorii selectate)
Bifează actualizare automata prin Wi-Fi

Iar la :Stil blocare ecran, sa apară bifat-"Deblocare revista"

Pentru wallpaper : te duci la Afisare-Imagine de fundal_
Bifezi : schimba aleatoriu imaginea de fundal a ecranului de pornire
Mergi la Album de afișat - galerie - selectare din galerie.
Aici selectezi folderul inițial "Deblocare revista" Sau orice folder in care ai mai multe wallpaper-uri salvate (de pe net, copiate din calculator, etc )
La interval modifici durata de tranziție

| Cazacu_Andreea_2000 explică (pentru NLS):

Mulțumesc

| attydepster a răspuns (pentru NLS):

Multumesc!