| Elena_Ella_1991 a întrebat:

Am si eu o problema. De azi dimineata nu ma mai pot conecta la wi-fi de pe telefon, adica telefonul nu imi mai gaseste router-ul meu, si nu doar telefonul meu, nici cel a tatalui meu nu-l gaseste. Aseara mergea bine pentru ca am stat pe internet fara nicio problema. Calculatorul se conecteaza la el, problema este telefonul. Stie cineva cum as putea sa fac sa mi-l gaseasca?
Funda pentru cel mai bun raspuns.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Restarteaza routerul scotandu-l din priza 10-20 de secunde. Apoi baga-l iar.In priza.

| xAlessia a răspuns:

Scoate-l din priza cateva minute si dupa o sa isi revina. Mi s-a mai intamplat ai mie.

| oMeow a răspuns:

Resetează-l.

| Elena_Ella_1991 explică (pentru oMeow):

Am sa incerc asta, mersi

| Eduarrrrrrd a răspuns:

Incearca sa-l restartezi!