| alex_1080 a întrebat:

Am si eu o problema legata de un iphone x.
Am cumparat de o luna acest tel. facand probabil o prostie de a nu-l reseta in momentul cumpararii, la 2 saptamani imi cere reactualizare, am dat, s-a reactualizat ok, dar pentru activare imi cere id-ul Apple si parola care au fost utilizate pentru a configura acest telefon, ma poate ajuta cineva sau indruma?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca l-ai cumparat nou(banuiesc) de ce trebuia resetat?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai spus daca telefonul a fost cumparat din magazin era nou? Sau l ai cumparat de la cineva?

| Legion7X a răspuns:

Tu nu poți să faci alt cont de Apple pe net, să înteleg că este Id Apple și parola individului? N-am iphone nu prea știu cum functionează.

https://appleid.apple.com/#!&page=signin

| Robertandrei4858 a răspuns:

Iei legatura cu vanzatorul.