| rebecahorj a întrebat:

Am telefonul Samsung galaxy s4, de ceva vreme nu îmi merg vide urile de pe youtobe, nu pot viziona nici de pe YouTube nuci de pe Facebook (nu am impus de memorie sau viruși ) ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lixuu_alexx_1996 a răspuns:

Dezinstaleaza si tu aplicatiile si intaleazale iar sau actualizeazale. sau o revenire la setarile initiale(setarile din fabrica)

1 răspuns:
| PhoenixItachi a răspuns:

Cum o zis si Lixuu_alexx_1996. Reinstaleaza, actualizea tot ce inseamna soft, sau revin-o la setarile din fabrica. Ai grija sa salvezi contactele daca incerci sa revii la setarile din fabrica ca daca nu le pierzi.