| Ulie_Ilie_1963 a întrebat:

Am un aborda eclipse g400m am dat resetat din fabrica si nu mai stiu adresa de gmail și parola cum pot sa pornesc telefonul imi cerecontul si adresa dacă mă puteți ajuta va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Cam greu pentru tine sa faci FRP Bypass... Plus ca am intalnit telefoane (vonino) care nici sa le bati nu puteai sa le faci bypass la contul de google, asa ca am facut rescrierea intregului sistem de operare cu tot cu bootloader. Du-te cu el la un service si explica ce ai facut, nu ar trebui sa te coste mult.