| Xenoverse a întrebat:

Azi mi-a venit un telefon nou de la digi, un
E-Boda eclipse G400M si vreau sa stiu cat de bun este telefonul pe care l-am primit astept parerile voastre.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rommeo a răspuns:

Niciodata in Romania nu ai sa vezi sa-ti dea cineva un lucru de bun. Dau si ei cadou ce a ce nu vand.

| BoneShiver a răspuns:

Foarte slab happy

| GeorgyannaAG a răspuns:

Buna, Si eu am un Eboda si nu ti-l recomand. Poate la inceput e bun, dar dupa devine slab. Bateria nu mai tine mult, mie mi se blocheaza touch screen-ul (pentru ca l-am cam mai trantit pe podea happy ) Eu imi strang bani ca sa-mi iau un telefon nou mai bun Samsung J5

| Xenoverse explică (pentru GeorgyannaAG):

Cei de la digi au spus ca telefonul asta e mai performant decat cel pe care l-am primit acum 2 ani tot de la ei.