| BubbleWhitee a întrebat:

Am un Allview a4all.Mai de mult,a inceput sa se blocheze si i-am dat un restart, dar nu s-a mai aprins. Timp de doua saptamani a fost mort..ieri nu stiu ce mi-a venit sa mai incerc,si s-a aprins in recovery mode,i-am resetat softul, dar fara limba romana si celelalte in setari.Era prezenta doar limba engleza, cu totul alt meniu..numai apare logo"Allview"..nustiu ce s-a intamplat.Nu era prima data cand resetam softul..Conta ca mergea totusi bine. Dupa l-am inchis ca sa-i bag cartela si cardul inapoi.Apoi..nu s-a mai aprins iar,dar cand il conectez la pc,imi arata pe pc ca a fost conectat, dar nu il recunoaste..nu stiu ce sa-i mai fac. Funda raspunsului ajutatorhappy.

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Singura solutie la care ma pot gandi este sa-i dai un root. Ai tutorialul aicia:http://allviewa4all.weebly.com/index.html

Bafta!

| AylinMon a răspuns:

Cum i-ai resetat softul? ca si eu as vrea sa il resetez la al meu... tot acelasi A4All.