| CosminComan75 a întrebat:

Am un Allview A5 Quad si cred ca a patit ceva camera. Nu mai focalizeaza. Stie cineva din ce cauza poate fi si daca se poate repara la service?

2 răspunsuri:
| Calvin199s5 a răspuns:

Se poate sa fie ceva dereglat din setări, ori ai scăpat apa pe camera.
Dacă ai scăpat apa pe camera sau tableta, în service nu mai ai ce cauta cu ea...o duci degeaba, nu se poate face. Daca e din setări, încearcă sai dai revenire la setările din fabrica și totul va fi ok.
Nu uita să-ți salvezi fișierele din ea.
Mult succes.

| CosminComan75 explică (pentru Calvin199s5):

Nu am scapat apa si nu merge cu setarile din fabrica! Asa era de cand l-am cumparat!