| AlinaElenaBrinza1998 a întrebat:

Am o mica problema. am un J5, ma rog nu cred ca conteaza asta. Nu imi mai focalizeaza camera principala. Pozele ies clare doar putin in mijloc, in rest ies blurate. Presupun ca e de reparat... Stie cineva ce poate avea si cam cat m-ar costa reparatia? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Instaleaza un app de camera, sa vezi daca tot asa face sau il resetezi din fabrica, daca nu reparare.

| AlinaElenaBrinza1998 explică (pentru Crackman):

As instala daca as avea spatiu de stocare rolling on the floor Hmmm. am intrat pe camerele de pe mess si Instagram, tot nu e cum trebuie.

| AlinaElenaBrinza1998 explică:

+am uitat sa mentionez
Telefonul a cazut, de la o inaltime destul de mica. Nu l-am verificat pe loc, pentru ca mai cazuse asa si nu patise nimic. Dar dupa cazatura asta am observat ca nu mai functiona camera cum trebuie.

| Crackman a răspuns (pentru AlinaElenaBrinza1998):

Pai... daca schombi camera tor costa vreo 2 milione.

| AlinaElenaBrinza1998 explică (pentru Crackman):

Si nu exista vreo varianta sa nu schimb camera?