| TaviComplicat a întrebat:

Am un Allview e2 living primit de la un om pe gratis. Are ecranul spart si e blocat in boot logo. Am reusit sa intru in recovery mode, am dat factory reset, dar nu am reusit sa il repar. Ce ar mai trebui sa fac? E posibil sa aiba un defect hardware in urma cazaturii?

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Ati primit telefon gratis de la un om? Asta inseamna ca telefonul nu mai este bun si nu se poate fi reparat si v-a aruncat asupra dvs.Marca ALLWIEW, marca de telefon mobil de proasta calitate si e foarte ieftina!