| xpertul a întrebat:

Am un galaxy s4 si nu imi mai incarca cum trebuie adica imi incaeca cu doar 300 mah (am incercat cu 5 incarcatoare si tot atat imi incarca) Nu stiu oricum ma enerveaza de mor il am doar de 4 luni luat din mediamarkt Spania!

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Vezi daca poti sa il trimiti la service de unde l-ai cumparat cu garantie

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Salut. Am avut și eu aceeași problemă la Samsung Galaxy S4 și a trebuit să mi se înlocuiască bateria cu una noua, deoarece bateria era în garanție. Succes ☺