| Daniel_Tataru_1996 a întrebat:

Am un iphone 5 blocat in icloud dar am reusit sa intru in meniu dar nu ma lasa sa accesez configurarile lui.
ce pot face?

4 răspunsuri:
| 20ionel20 a răspuns:

Tipule? De cand poti face icloud bypass la iphone 5? MAi ales cu ios 7?

| Ibanez a răspuns:

Du-l la decodat! Te va costa maxim 50 de lei, dar decat sa pierzi un iPhone 5... ăăă mai bine nu, nu ai de pierdut nimic(in afara de bani). presupun ca la l-ai luat la mana a 2 a?

| Marc1975 a răspuns:

In cazul asta proprietarul te poate localiza mai usor, chiar daca sa presupunem ca il decodezi, ceea ce nu se poate, cel care are contul icloud il poate localiza si bloca oricand.

| rrobyx a răspuns:

Du-te la cineva ce cunoaste astfel de lucruri nu mai incerca nimic dupa ce stiu eu il poti bloca asa ca mai bine dai niste banuti big grin Bafta