| Eugeniusu a întrebat:

Am un iPhone 6 cu iOS 11, de cand l-am actualizat mi se activeaza wi-fi singur, automat. Din aceasta cauza mi se descarca si bateria mai repede. Cum pot remedia problema? Dau funda si vot!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii la setari si opresti wi-fi.

| Eugeniusu explică (pentru Bula):

Dupa aproximativ 2-3 ore de cand il opresc, se reactiveaza automat.

| AnonimulAlex007 a răspuns:

Fa update la ios 11.0.2, este un bug care cel mai probabil a fost deja reparat inntr-un update big grin

| Eugeniusu explică (pentru AnonimulAlex007):

Update-ul este facut la 11.0.3, este posibil sa se remedieze problema la urmatoarele update-uro?