| BriannaJ a întrebat:

Hei. Am un IPhone 5s cu software-ul actualizat la zi si de câteva zile se descarca foarte repede. Ce as putea sa fac si cum pot sa imi dau seama daca trebuie sa ii schimb bateria?

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Si eu detin un Iphone 5, la fel, tot cu softul actualizat, dar nu mi se pare ca se descarca asa repede bateria. Cam o zi ar trebui sa te duca bateria, la o utilizare normala. Verifica sa nu ai activate setari pe care nu le folosesti si stau pornite inutil. Poate te ajuta si aceste trucuri: https://www.idevice.ro/......iei-ios-9/