| catalinbeni a întrebat:

Am un iphone 6, dimineata cand am m-am trezit functiona, dupa 5-10 minute cand am vrut sa intru mai stau putin pe el, mi s-a facut ecranul bleumarin, si nu mai reactiona cu nimic, am apasat home+power si s-a oprit, iar acum nu mai porneste (bateria era 100%) stie cineva de ce?

3 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Poti sa-l duci la cineva la care se pricepe iar daca inca mai ai garnatie sa-l duci de unde ti l-ai cumparat, poate fi problema si de la ei nu se stie daca e din cauza ta sau asa e din fabrica, mai bine il duci decat sa umbli tu la el pentru ca dupa nu ti-l mai face nimeni.

| catalinbeni explică (pentru ovidiu123432):

Telefonul nu mai are garantie...

| ovidiu123432 a răspuns (pentru catalinbeni):

Pai il duci la reparat undeva daca nu mai ai garantie o sa se uite o sa-l desfaca si dupa o sa-ti spuna ce problema are si cat te costa.