| myhay0930 a întrebat:

Am un iphone 6s plus replica iar cand vreau sa instalez ceva imi da eroare ca nu am memorie de si nu am instalat nimic la setari imi apare ca am 100 mb memorie si cand dau la informati imi da ca am 102 gb si 86 gb.Ce pot face sa imi apara si cei 86 de gb nu doar 100 mb?

Răspuns Câştigător
| Golubaș_Vlăduț_2003 a răspuns:

Bună, la mine a fost la fel, la iPhon-ul meu, și la Samsung.
Mereu îmi apărea ca am memoria full.Tot ce am făcut a fost sa-i fac o restartare. După asta aveam Multă memorie.
Dar ai grija, numerele de telefoane, pozele, aplicațiile vor fi șterse.

8 răspunsuri:
| myhay0930 explică:

86 gb disponibili

| Nesemnat a răspuns:

Probabil asa scrie insa nu ai atatea. Replicile au cateva mb.

Răspuns utilizator avertizat
| Golubaș_Vlăduț_2003 a răspuns (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

Auzi,iPhoan-ele sunt niște telefoane pentru oameni maturi.Rar vezi persoane cu iPhone 4, 5, 6.De ce?
Pentru ca ele sunt mai scumpe și mai rezistente.

Răspuns utilizator avertizat
| myhay0930 explică (pentru Golubaș_Vlăduț_2003):

Nu merge ca mai i-am dat reset si degeaba

| myhay0930 explică (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

NU l-am luat eu l-am primit cadou

Răspuns utilizator avertizat