| Hopeless97 a întrebat:

Am un LG G3 si ieri cand stateam pe snap mi s-a blocat si de atunci nu imi mai functioneaza ecranul. mesajele imi intra,telefonul suna, totul functioneaza cu exceptia ecranului care e in continuu negru si nu vad nimic din ceea ce fac. ce pot sa fac ca sa remediez aceasta problema? l-am cumparat de pe eMAG si ca sa il trimit la reparat ar dura foarte mult.

2 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Scoate-i bateria si pune-o la loc. Poate s-a blocat. Daca e din soft, ar trebui sa se aprinda ecranul si sa apara LG cand porneste. Daca nu se vede nimic, atunci e display-ul ars

| Hopeless97 explică (pentru RadikalGamer):

Am incercat asta deja de cateva ori.