| Gangsta4Life a întrebat:

Am un LG L5-E610 cu android versiunea 4.0.3 si as vrea sa bag neste jocuri pe el deci am cautat pe net(PC). Dupa ce le-am downloadat in pc am incercat sa le bag pe telefon dar nu gasesc nici un folder pentru jocuri. Am si card si am incercat sa creez un folder in el cu numele games dar nu stiu cum sa intru sa vad datele cardului. Va rog, ajutor!

5 răspunsuri:
| ViDrA345 a răspuns:

Pai,Daca ai aplicatia "Magazin Pay" poti descarca de acolo.
Sunt si jocuri, dar si aplicatii gen pisica vorbitoare, etc.

SO, Funda Or not?rolling on the floor

| ferchescata a răspuns:

Deci ca sa iti bagi jocuri pe android eu iti recomand sa itri pe mobile9 si sa iei jocuri de acolo pentru ca de pe PC le bagi foarte greu in telefon.Iti trebuie un program anume si multe alte prostii.Deci iale cel mai bine de pe mobile9 ca si asa sunt gratuite si sunt cu nemiluita.

| Gangsta4Life explică (pentru ferchescata):

Am descoperit cum sa le bag de pe pc ...trebuia sa le caut in format.apk si sa le bag in folderul.apk

| ferchescata a răspuns (pentru Gangsta4Life):

Pai le bagi in folderul apk dar telelofonul nu ti le va recunoaste.Trebuie sa ai un program anume ca sa le instalezi.Samsung nu e ca Nokia sau Sony Ericsson sa le iei de pe calculator si sa le bagi direct in tel.Parca trebuia sa iei o aplicatie din market ca sa le istalezi.In fine vezi tu ce faci.

| Gangsta4Life explică (pentru ferchescata):

Nu ..nu trebuie sa ai o aplicatie si am LG frate...