| android96 a întrebat:

De curand am achizitionat un LG optimus l5 e615 (dual sim) si ca si un incepator nu ma prea pricep asa ca am nevoie sa imi spuneti cum pot sa intru in cardul de memorie(daca se poate) si cum pot sa instalez aplicatii care le descarc si le pun pe card!?
Funda la cel mai concret raspuns :*

1 răspuns:
| JordanMichael a răspuns:

Iti pui in File Explorer din play store, si iti pui aplicatiile,.apk, pe card prin cablu de date, mail, etc. Succes.
Pentru informatii despre telefoane poti sa intri pe http://telefon-performant.blogspot.ro