| AndreiSefuTau25 a întrebat:

Am un Nokia c5-03 care nu mi se mai aprinde ecranul si nici butoanele. As vrea sa il fac dar nu stiu ce are. O fi displayul? Si daca stiti ce e sa-mi ziceti si cat costa. Va rog, urgent! Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Zitronen a răspuns:

Daca se aprinde si ecranul e alb este o problema cu displeiul. Daca nu se intampla nimic poate este de la baterie. Daca ai garantie la el folosesteo, daca nu du-te la un service costa cam 50 lei cu piese. Bafta!

| AndreiSefuTau25 explică (pentru Zitronen):

Pai cand apas pe butonul de aprindere vibreaza si dupa aia nu se mai intampla nimic. Poate o fi bateria vb ta. Ce voiam sa te mai intreb; deci cam 50 de lei ar costa sa il fac si daca e displayul vreo 90 de lei 100? atat am am inteles ca e displayul. Ms pentru raspuns.

| Zitronen a răspuns (pentru AndreiSefuTau25):

Daca nu ai problema; lema cu displayul este 50 lei! In Rest vreo 150 lei. Multummesc frumos!

| AndreiSefuTau25 explică (pentru Zitronen):

Asa a fost am dat 150 in total si mi l-a si tradus... Bine era un prieten de-al tatalui. Dar a fost cum ai zis tu. Mersi mult!

| Zitronen a răspuns (pentru AndreiSefuTau25):

Nu ai pentru ce. Ma bucur ca te-am ajutathappy
Numai bin!happy